Česká Republika

Česká Republika

ING Wholesale Banking

Kariéra

Skupina ING vstoupila na domácí trh v roce 1992 prostřednictvím své bankovní divize jako jedna z prvních zahraničních bank. Ve stejném roce ji následovala divize pojišťovnictví, tehdy ještě pod značkou Nationale-Nederlanden.

ING Bank poskytuje špičkový servis jak privátním, tak i korporátním klientům. Privátní klientele ING Bank nabízí podílové fondy a spořicí účet ING Konto, který dosahuje výjimečného zhodnocení. Právnickým osobám nabízí komplexní servis v oblasti komerčního a investičního bankovnictví a mezi její klienty patří celá řada významných českých i mezinárodních společností.

Stále ještě se ptáte, proč spojit svoji kariéru právě s ING Bank? Zde jsou naše odpovědi!

  • Jsme stabilní společností s téměř dvacetiletou historií a s dobrým postavením na českém finančním trhu.
  • Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci a naplníme Vaši touhu po smysluplné práci, nabídneme možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu.
  • Naším cílem je být atraktivním zaměstnavatelem, který o své zaměstnance pečuje.

Máte-li týmového ducha, rádi se učíte novým věcem a jste kreativní, rádi Vás uvítáme mezi sebou. Ať už jste odborníkem s dlouholetou praxí nebo studentem či čerstvým absolventem.

 

Výhody zaměstnanců ING Bank

Obecné zaměstnanecké výhody ING Bank:

Jako zaměstnanec máte nárok na stravenky, 28 dní dovolené, nadstandardní lékařskou péči a další výhody, které zlepšují pracovní prostředí a podmínky práce.

Zároveň jako zaměstnanec ING Bank můžete získat slevu na vybrané ING produkty jako například penzijní připojištění a životní pojištění nebo zvýhodněný úrok na ING Kontu a další. Touto cestou ING podporuje svoje zaměstnance a zvyšuje jejich životní standard.

Další výhody:

Zaměstnanci ING Bank mají možnost využívat flexibilní benefitní systém ING Benefit Plus, který mimo jiné umožňuje objednávat poukázky Flexipass, refundovat náklady na dobití opencard, účast na celé řadě sportovních aktivit. Součástí jsou dále možnosti návštěv divadelních či operních představení nebo koncertů symfonické hudby. V rámci ING Benefit Plus mohou zaměstnaci získat slevy na různé druhy spotřebních produktů a služeb (obroučky na dioptrické brýle, sportovní oblečení, kosmetika, kadeřnictví atd.)

Školení a další vzdělávání:

Na základě individuálního rozvojového plánu má zaměstnanec možnost navstěvovat jazykové kurzy, kurzy zaměřené na zlepšení manažerských dovedností a produktová školení v ČR i v zahranničí. Zaměstnanci se mohou zúčastnit krátkodobých pracovních stáží v ostatních pobočkach ING Bank, které pomáhají v rozvoji odborných znalostí a sdílení zkušeností na mezinárodní úrovni.